Вентиляція повітря – один з основних чинників правильного мікроклімату в приміщенні. Тому проектування системи вентиляції краще довірити професіоналам. Адже від того, наскільки якісно виконана робота, залежить чистота повітря, яким будете дихати Ви, Ваші клієнти і Ваші співробітники.

Починати проектування вентиляційної системи бажано на стадії будівництва або початку ремонту, оскільки облаштування вентиляції потребує технічно складні роботи

Для правильного функціонування вентиляційної системи важливо враховувати велику кількість факторів, таких як клімат регіону, місце розташування, експлуатаційні особливості приміщення. Важливу роль відіграє також підбір якісного обладнання, яке зможе задовольнити всі необхідні вимоги

Складання проекту системи вентиляції – це основа тривалої і коректної роботи системи, при його розробці необхідно врахувати, що він повинен відповідати санітарним, протипожежним, експлуатаційним і будівельно-архітектурним вимогам.

Фахівці компанії “УКРТЕХСИСТЕМС” допоможуть Вам скласти проект системи вентиляції і кондиціонування повітря, який буде відповідати всім необхідним нормам і вимогам з урахуванням особливостей Вашого приміщення. А також допоможуть підібрати якісне обладнання від провідних світових виробників.

Ви можете задати питання фахівцям компанії “УКРТЕХСИСТЕМС”, скориставшись формою зворотнього зв’язку,
або зателефонувавши за номером +38(044)494-09-35