LEWACO є першопрохідцем в галузі сушіння атмосферного повітря в Польщі. З 1995 року компанія постачає та монтує адсорбційні та промислові осушувачі та системи сушіння. Має багаторічний досвід, який дозволяє вирішити всі проблеми, пов’язані з вологістю повітря.

LEWACO виробляє цілу низку адсорбційних осушувачів повітря в стандартних конструкціях, а також теплових насосів і систем рекуперації тепла. Енергозберігаючі осушувачі типу BDHM E є унікальним продуктом – кількість спожитої електроенергії, необхідної для конденсації 1 кг води з повітря, в три рази менша, ніж у інших відомих рішень. Ми також пропонуємо промислові конденсаційні повітряні сушарки KT, які добре працюють при високій вологості та температурі. Завдяки використанню спеціальних розчинів, сушарки KT також можуть працювати при низьких температурах.

LEWACO, як виробник і дистриб’ютор осушувачів, також надає їх сервісне та післягарантійне обслуговування. LEWACO також забезпечує технічну підтримку та підготовку концепцій та дизайнерських рішень для потреб наших клієнтів, які мають проблеми з вологістю повітря.