ACTIONclima – італійська компанія, яка розробляє і виробляє фанкойли і установки для очищення повітря для житлових (житлових будинків), комерційних (офіси, магазини, бари, готелі) і промислових застосувань. Офіси та виробничий цех розташовані офіси в Тревізо.
Основні завдання компанії – це проектування, виробництво і продаж широкого спектру установок для очищення повітря, з використанням першокласного якості і ретельно відібраних компонентів.

Компетентність, універсальність продуктів, гнучкість послуг і динамічні дії є основними характеристиками, на яких була створена ACTIONclima, щоб конкурувати на все більш динамічному, спеціалізованому ринку.
ACTIONclima предлагет клієнтам інноваційні та сучасні продукти, постійно вдосконалюючись, з максимальною увагою до якості.

Продукція компанії спроектована для забезпечення високої продуктивності, енергозбереження, екологічності, низького рівня шуму і високого рівня проізводітелньості.
Основна філософія ACTIONclima це «Клієнтоорієнтованість», засноване на ретельному спостереженні за ринком і вимогами клієнтів, дослідженні та пропозиції оптимальних рішень.