Компанія ACM заснована в 1987 р. в Італії групою фахівців в області кліматичної техніки. З 2004 р. компанію очолила пані Карла Форнасейро. Багаторічний інженерний і управлінський досвід роботи в Німеччині дозволив їй об’єднати німецький підхід до якості, італійські передові технології і рішення при проектуванні і виробництві комерційного і промислового устаткування для систем вентиляції і кондиціонування повітря. У цьому ж році, компанія змінила назву на ACM Kälte Klima.

Стратегічна лінія розвитку компанії – розробка і виробництво систем вентиляції, кондиціонування і холодопостачання, що відповідають вимогам сучасного ринку. Модельний ряд постійно удосконалюється і оновлюється, постійно впроваджуючи нові інноваційні і енергоефективні рішення. Холодильні машини і прецизійні кондиціонери компанії добре зарекомендували себе і на італійському, і на європейському ринках. Це якісна продукція за розумною ціною.

Нині у виробничій програмі ACM Kälte Klima представлені наступні типи устаткування :

  • Чилери 19-1600 кВт
  • Теплові насоси 50-700 кВт
  • Компресорно-конденсаторні блоки 21-370 кВт
  • Прецензійні кондиціонери 5-105 кВт
  • Дахові кондиціонери 40-200 кВт

Процеси розробки і виробництва устаткування відповідають міжнародним стандартами контролю якості ISO 9001. Усі комплектуючі і компресори,  які використовуються при виготовленні продукції ACM Kälte Klima, поставляються тільки від провідних світових виробників(Danfoss, Copeland, Bitzer, Carel та ін.)

Компанія ACM Kälte Klima орієнтована на довгострокові стосунки зі своїми партнерами і прагне до взаємовигідної співпраці.