Компанія Stefani працює на світовому ринку комерційного і промислового холодильного обладнання та систем кондиціонування повітря, виробляючи повітроохолоджувачі, шокові охолоджувачі, конденсатори і сухі охолоджувачі.

Інноваційний дух і потужний технологічний внесок сформувалися в тому, що ми любимо називати «новим Стефані»: в Стефані ви знайдете типовий італійський креатив, відмінну технічну підготовку і величезне бажання застосувати ці цінності в наших продуктах і унікальні послуги, спеціально задумані для вас.
Що ми робимо

На ринку ми пропонуємо вентильовані повітроохолоджувачі, конденсатори, сухі охолоджувачі і теплообмінники з ребристими змеевиками для ринків холодильного обладнання, систем кондиціонування і технологічного охолодження.

Повний асортимент продукції, підтримуваний нашою підтримкою в розробці рішень для конкретних потреб, а також можливість використання різних матеріалів, обробок і конструкцій без зміни показників ефективності, надійності і безпеки, якими славляться продукція Stefani.