VBW Engineering — одна з провідних компаній в Польщі по виробництву кліматичного вентобладнання. Компанія була заснована в 1993 році на березі Балтійського моря в м.Гдиня. Постійно розвиваючись, компанія на сьогодні упевнено вийшла в лідери польських виробників за об’ємом вироблюваних агргетатов і якості виготовлення продукції.

VBW

VBW Engineering випускає установки самих різних типів : припливно-витяжні, дахові, безканальні, з рекуперацією тепла. Витрата повітря знаходиться в межах 500 – 100 000 м3/год.

Компанія має дуже широку виробничу лінійку: секційні установки внутрішнього/зовнішнього підлогового виконання, підвісні секційні установки, установки для осушення і вентиляції басейнів, установки в гігієнічному виконанні, вибухозахищені установки. Є можливість робити устаткування на замовлення, точно під потреби Замовника.

Якісна сборкa комплектуючих, а також порівняно низька ціна дозволяють VBW Engineering успішно конкурувати на українському ринку з аналогічним кліматичним устаткуванням провідних світових виробників.

Нижче представлений каталог устаткування VBW Enging:

Переглянути каталог VBW Engineering