pszczolki    Climа-Рrodukt – один з провідних польських виробників кліматичного і вентиляційного устаткування. Пріоритетом у діяльності є точний підбір обладнання за вимогами об’єкта, на якому воно буде працювати. Тому обладнання працює надійно в будівлях різних типів: починаючи із невеликих ресторанів, спортивних об’єктів, промислових підприємств, складів і закінчуючи великими залами гіпермаркетів а також “чистими приміщеннями” з особливо складними вимогами до якості повітря і мікроклімату.

Компанія Clima-Produkt робить упор на близький контакт з клієнтом. Ми надаємо в розпорядження всі наші технічні знання. Наші представники допомагають на кожному етапі реалізації об’єкта: починаючи з проекту, через підбір обладнання і закінчуючи монтажем, запуском та сервісним обслуговуванням. У самостійному проектуванні установки допомагає технічний каталог та карта підбору обладнання. Ми гнучко реагуємо на всякі пропозиції, що відбуваються на ринку, і вважаємо, що найкращою формою обміну досвідом є безпосередні зустрічі.

Clima-Produkt працює, спираючись на систему управління якістю ISO 9001, підтверджену контролем бюро SGS United Kingdom Ltd. Systems& Services Certification. Особливий акцент ми робимо на підтвердження відповідності наших виробів необхідним польським і європейським стандартам і тому наше обладнання має комплектом документів, які допускають його до застосування у всій Європі.

Перед виїздом з заводу все обладнання ретельно перевіряється, щоб доставити клієнту продукт, цілком задовольняє його вимогам, а також полегшити завдання працівникам сервісу, які далі піклуються про обладнання на об’єкті.

Конструкція обладнання пристосована до вимог, яких необхідно дотримуватися на об’єкті. Clima-Produkt пропонує установки в наступному виконанні:

• для роботи всередині приміщень

• для роботи зовні

• гігієнічні

• басейнові

• безканальні

• одномодульні (компактні)

• з елементами вибухобезпечними

• для роботи в агресивному середовищі( в т. ч. виконання повністю з нержавіючої сталі)

• з вбудованою холодильною установкою, яка може працювати в режимі реверсивного теплового насоса

Компанія Clima-Produkt володіє широкими можливостями виробництва нестандартних рішень, чітко під розміри та характеристики Замовника. Компанія має власне виробництво рекуператорів.

neptun_prozr

З оглядовим каталогом обладнання Clima-Produkt можна ознайомитися тут.