CIC picture

C.I.C. Jan Hrebec s.r.o. виникла як проектувальна, монтажна і як фірма – постачальник повітрятехнічного устаткування в 1990 році. Напрацьований досвід і знання в цій області започаткували виникнення власного виробництва вентустановок, розроблених по унікальній конструкції. У 1993 році були проведені перші розробки і випробування власних установок, а на початку 1994 року був проведений запуск повної програми по виробництву повітрятехнічних установок власної конструкції.

З метою втілення власної виробничої програми в життя були спеціально придбані заводські цехи в Добриши, околиці Pribram, де і по сьогоднішній день робиться, розвивається і випробовується наше устаткування. Основою виробничої програми є повітрятехнічні установки серії H, HL, HLX з витратою повітря від 500 до 100.000 м³/год.

На теперешній моменту фірма зайняла свою міцну позицію серед передових чеських виробників повітрятехнічного і кондиціювального устаткування. Багатий досвід по розвитку і виготовленню установок зумовив як хід подальшого розвитку самої фірми, так і асортименту устаткування, що випускається. У 1999 році фірма представила новинку з серії H/HL – установку для кондиціонування і осушення повітря закритих басейнів з високою вологістю в складі з тепловим насосом і пластинчатою рекуперацією(витрата повітря від 1.500 до 18.500 м³/год).

Восени 2002 року була представлена ще одна новинка з асортименту фірми, на кшталт установок типу фан-койл, серії HFC (з витратою від 100 до 1.300 м³/год). З моменту впровадження цих технічних нововведень у фірми з’явилася серйозна можливість надавати своїм замовникам комплексний асортимент устаткування з установками як для централізованого розподілу і обробки повітря, так і для децентрализованной обробки повітря, все з одного заводу, від одного і того ж виробника. У 2003 році виробництво було переведене під торгову марку C.I.C. Jan Hrebec s.r.o., у відповідності з новою назвою фірми, замість колишнього Jan Hrebec – C.I.C.

При виготовленні установок фірми C.I.C. Jan Hrebec s.r.o. використовуються тільки якісні матеріали і компоненти від провідних постачальників з країн Євросоюзу.

Продукція C.I.C. Jan Hrebec s.r.o. це:

  • швидке складання цінових і технічних пропозицій
  • технічна підтримка при створенні проектів
  • стислі терміни поставок
  • висока якість виготовлення
  • конкурентоздатні ціни
  • величезна безліч виконань, типів і атипових виконань “зшитих” на замовлення
  • швидкий сервіс
  • високий рівень кваліфікації і фаховість

Нижче представлені каталоги основних лінійок устаткування компанії :

HHLБезкаркасні вентустановки H/HL квадратного/прямокутного перерізу

H-BlockКомпактні вентустановки з рекуперацією тепла H-Block

HRTУстановки для осушення і вентиляції басейнів HHL/RT

За бажанням Замовника можливе виконання установок в нестандартних виконаннях: зовнішньому, гігієнічному, вибухозахищеному.