ТОВ “УКРТЕХСИСТЕМС” – компанія, яка займається поставками якісного кліматичного обладнанання для ситем вентиляції і кондиціонування повітря. Ми намагаємося забезпечити кожному нашому Замовникові повну підтримку, починаючи від наших рекомендацій при розробці концепції на етапі підбору обладнанання для об’єкту(проекту), до підписання договору на сервісне обслуговування обладнанання.

Наша компанія є офіційним представником наступних торгових марок :

CIC _ Logo2C.I.C. Jan HŘEBECпровідний чеський виробник венти- ляційних установок “преміум” рівня. Історія компанії розпочинається з 1990 року. На початку своєї роботи компанія була проектно-монтажною організацією. З 1994 року компанія запускає власне виробництво установок і до сьогодні постійно удосконалює конструкцію і якість виготовлення своїх вентустановок.

Асортимент включає припливні, витяжні а також припливно-витяжні агрегати з витратою повітря 500-100 000 м3/год і рекуперацією тепла.

clima-produkt logoClima-produktце один з провідних польських виробників кліматичного і вентиляційного устаткування. Входить в трійку найбільш продаваних польських виробників вентобладнання. Компанія почала свою роботу в 2002 році, і лише через декілька років увійшла в п’ятірку найбільш продаваних продуктів з вентиляції в Польщі.

Особливий акцент ми робимо на підтвердження відповідності наших виробів необхідним польським і європейським стандартам і тому наше обладнання має комплект документів, які допускають його до застосування у всій Європі.

Сьогодні продуктова лінійка компанії включає в себе практично будь-яке вентиляційне обладнання, що дозволяє вирішувати завдання по створенню комфортного клімату в приміщеннях різного призначення, в т. ч. системами ефективної рекуперації і вбудованими тепловими насосами.

VBW_Logo2VBW Engineering – одна з провідних компаній в Польщі по виробництву кліматичного вентобладнання. Компанія випускає установки різних типів : припливно-витяжні, дахові, безканальні, з рекуперацією тепла. Витрата повітря знаходиться з межах 500-100 000 м3/год.

Якісна сборкa комплектуючих, а також порівняно низька ціна дозволяють VBW Engineering успішно конкурувати на українському ринку з аналогічним кліматичним устаткуванням провідних світових виробників.

ACM LogoACM Kälte Klimaкомпанія, яка займається розробкою і виробництвом систем кондиціонування і холодо- постачання, що відповідають сучасним вимогам ринку. Компанія заснована в 1987 році і розташовується недалеко від м. Падуа в Італії. Модельний ряд постійно удосконалюється і оновлюється.

Холодильні машини і кондиціонери компанії добре зарекомендували себе на італійському, і на європейському ринках. Це якісна продукція за розумною ціною. Процеси розробки і виробництва устаткування ведуться відповідно до міжнародних стандартів контролю якості.

Bini _ logo2BiniClima – компанія займається виробництвом кліматичних установок, фанкойлов (різних типів і модифікацій). Компанія Bini була заснована в 1977 році в м.Роверето на півночі Італії і в даний момент займає площу більше 11 000 м2.

Bini провело на усю свою продукцію велику кількість лабораторних випробувань в Італії, і в інших країнах за стандартами холоду, тиски повітря і рівню шуму. В 2014 році компанія отримала сертифікат EUROVENT на лінійки фанкойлів серії F та CR.

Panasonic _ logo2PanasonicVRF – системи Panasonic – це універсальна система для вирішення завдань кондиціонування комерційних приміщень, від невеликих офісів до будівель з множиною кімнат. Проте, є і невеликі моделі(mini VRF), які з успіхом можна використати для невеликих котеджів або офісів. У усіх VRF-системах Panasonic використовується безпечний для довкілля холодагент.

Постійно удосконалюючись, компанія Panasonic застосовує передові технології для вирішення різноманітних завдань і створення комфортабельних умов в житлі.

Carrier-Logo-2Carrier – новатор і лідер у виробництві кліматичного устаткування. Корпорація Carrier є лідером в області виробництва систем кондиціонування, опалювання і вентиляції повітря. Сьогодні компанія Carrier поставляє свою продукцію в 145 країн світу.

Carrier пропонує щонайширший вибір безшумних, компактних, енергоекономічних і безпечних для довкілля систем кондиціонування і опалювання.

Компанія “УКРТЕХСИСТЕМС” пропонує професійні рішення в області вентиляції і кондиціонування повітря, які будуть підібрані “в точку” з урахуванням вимог і побажань Замовника.

Напишіть нам

Ім'я*

Ваш телефон

E-mail*

Повідомлення